Hulk Beşiktaş’a geliyor mu? Hulk hangi takımda ve hangi mevkide oynuyor?

Beşiktaş’ın ara transfer döneminde Hulk’u transfer edeceği söylentileri çıktı. Peki Hulk Beşiktaş’a geliyor mu? Bu söylentilerin doğruluk payı var mıdır? Hulk Beşiktaş’a geliyor mu? Hulk hangi takımda ve hangi mevkide oynuyor?  sorularının cevabını sizin için araştırdık.

Ara transfer döneminde sessizliğini bozamayan Beşiktaş için transfer söylentileri dönmeye devam ediyor. Fenerbahçe’nin Mesut Özil transferine karşı transfer limitleri engeliyle transfer yapamayan Beşiktaş için Mario Mandzukic’den sonra Hulk söylentileri ortaya atıldı. A Spor yorumcusu Serdar Sarıdağ, Son Sayfa Transfer programında iddiayı ortaya koydu.  Ama halen bu konuda Beşiktaş yönetim ve teknik direktör Sergen Yalçın tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı. Hulk’un maliyetleri de göz önüne alınınca bu transferin gerçekleşmesinin bir hayli güç olduğu görülüyor.

Hulk hangi takımda ve hangi mevkide oynuyor?

Brezilya asıllı 34 yaşındaki futbolcunun tam adı Givanildo Vieira de Souza.  1,80 boyundaki futbolcunun iri yapısına rağmen hızı ve sert şut yeteneği dikkat çekiyor. Futbolcunun asıl mevkisi sağ kanat ama sol kanat ve santrfor mevkilerinde de oyanayabiliyor. Geçen sezon Çin’in Shanghai SIPG takımında forma giyen futbolcunun herhangi bir külüple sözleşmesi yok. Transfermarkt’a göre ise güncel değeri 2,5 Milyon euro.

Leave a Reply