Güntekin Onay Erol Bulut için ne dedi?

Fenerbahçe taraftarı Twitter’da bu akşam #HaddiniBilGüntekin hashtagi ile Güntekin Onay’a tepki gösterdi. Peki Fenerbahçe taraftarı Twitter’da TT olan bu hashtagi neden açtı?

Fenerbahçe’nin Çaykur Rizespor’u 1-0 mağlup ettiği mac sonrası yayıncı kuruluş Bein Sports’a açıklamalarda bulunan Fenerbahçe teknik direktörü açıklamasına yayıncı kuruluşa olan tepkisini şu sözlerle dile getirdi;

“Tutumumuz Fenerbahçe olarak yine değişmedi, aynı tutum yine bizde devam edecek yayıncı kuruluşla ilgili. Değişmediği sürece zaten bizim de tavrımız değişmeyecek. Maçla ilgili söylenecek fazla bir şey yok. Galibiyet serisini devam ettirmek istiyoruz”

Bu sözler üzerinde stüdyoda söz alan Güntekin Onay; “Erol Bulut’un çarpıcı açıklamalarını dinledik, Sumudica’yı izleyelim şimdi” diyerek Erol Bulut’u tiye aldı.

Fenerbahçe taraftarı Erol Bulut’un açıklaması üzerine “çarpıcı” ifadesini kullanan Güntekin Onay’a Twitter’da büyük tepki gösterdi.

Güntekin Onay Erol Bulut için ne dedi? 3

Güntekin Onay Açıklamalarda Bulundu

Programda konu ile ilgili açıkalamalarda bulunan deneyimli sunucu “Erol Bulut maçı değerlendirmedi ama bu bizim için değil taraftarları için kötü. Bilmek isterler. Artık bu sürecin son bulması lazım. Kimseye faydası yok. Fenerbahçe de bizim ortağımız. Küfür olayından başka olay oldu da biz mi bilmiyoruz? Gerekli özürler dilendi.” şeklinde konuştu.

Baskı oluşturuluyor.

Sosyal medyaya seslenen Onay konuşmalarına şöyle devam etti

“Kurumsal aidiyeti olmayan Twitter gazetecileri kendilerine çekidüzen versinler. Bu stüdyoda hiçbir zaman futbol dışına çıkılmadı, kimseye saygısızlık yapılmadı. Sürekli bir baskı oluşturma, yayıncı kuruluşu suçlama, bu iş nereye gidiyor?”

 

Leave a Reply